Tipograf print digital
Alfa Group Design .ro Srl
Bucuresti, Romania
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

ALFA GROUP DESIGN.RO angajeaza TIPOGRAF PRINT DIGITAL

Postul presupune activitati de printare, copiere si finisare documente, pregatire de machete, personalizarea diverselor obiecte.

Activitatea este una mixta, presupune atat munca la calculator cat si lucrul cu diverse echipamente si aparate (scanere, printere, prese termice, masini de indosariat, copiatoare, cutter-plotter, etc.)

Responsabilitati :

  • Operare calculator
  • Operarea utilajelor de productie (copiatoare / printere)
  • Atributii generale de front office (primire / servire clienti)
  • Efectuare copii tip xerox
  • Efectuare Printare din PC sau alte device-uri
  • Creare si executare : carti de vizita , calendare , brosuri (mici lucrari tipografice)
  • Cerinte

  • Student / Absolvent de studii medii / superioare
  • Cunostinte Photoshop / CorelDraw / Illustrator / AutoCAD reprezinta un AVANTAJ
  • Orientat spre calitate si detalii;
  • Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
  • Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucrul in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect
  • EXPERIENTA in procesele de printare (plotare), scanare, tiparire reprezinta un AVANTAJ.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Beneficii

  • Program flexibil
  • Salariu atractiv
  • Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT
  • Bonusuri in functie de rezultate
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite