Consilier service
SC AUTOMOTOR SRL
Craiova
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii tehnice de specialitate-autovehicule rutiere (AR);
  • Experienta (minim 1 an), in domeniu constituie avantaj;
  • Abilitati de comunicare dezvoltate;
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunostinte temeinice de operare PC ( email, office ). Experienta cu softul utilizat in reteaua Dacia-Renaul "DMS" constituie avantaj
  • Capacitate de acumulare a noutatilor tehnico- informatice in domeniul autovehicule-rutiere;
  • Descrierea jobului

  • Comunicarea cit mai buna si serioasa cu clientii persoane fizice sau juridice;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii unitatii;
  • Coordoneaza fluxul de autoturisme in atelierul service
  • Intocmirea comenzilor de reparatii autoturisme si sesizari in garantie;
  • Efectuarea de incercari pentru depistarea defectelor la autoturisme;
  • Livrarea autoturismelor catre beneficiar,dupa efectuarea lucrarilor de reparatii;
  • Intocmirea de diverse situatii statistice;
  • Se ofera traning / cursuri de formare profesionala
  • De asemenea se ofera salariu motivant, telefon mobil, autoturism pentru interventii
  • Raportați această lucrare