Dispecer Centru Alarma
Nei Divizia De Securitate S.R.L.
Bucureşti, Romania
‎în urmă cu 5 ore
source : MyNextJob

Cerințe :

  • minim studii medii;
  • cunostiinte minime operare pc

  • abilitati de comunicare telefonica;
  • experienta anterioara si atestatul profesional de "Dispecer Centru Alarmare" reprezinta un avantaj

    Condiții si responsabilitati :

  • program de lucru in ture zi / noapte;
  • opereaza si intretine aparatura din dotare;
  • coordoneaza deplasarea echipajelor de interventie in teren;
  • mentine legatura telefonica cu beneficiarii

  • mentine legatura cu echipele tehnice prezente in teren;
  • salariu platit la timp; - 11.5 lei / ora + bonuri de masa

  • contract de munca in conditiile legii;
  • Raportați această lucrare