Consultant/broker asigurari
TANASĂ RĂZVAN IULIAN - ASISTENT IN BROKERAJ
Brasov
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii sau superioare
  • persoana serioasa, ambitioasa, perseverenta, comunicativa, sociabila, deschisa spre a invata
  • bune abilitati de lucru la calculator
  • Descrierea jobului

    Echipa noastra Destine Broker de Asigurare cauta parteneri.

    Vrei sa faci bani de la birou, de pe laptop sau de pe telefon?

    Ti-ai dori propria ta afacere?

    Ai vrea sa fii propriul tau sef?

    Vrei sa iti organizezi singur timpul?

    Atunci alatura-te echipei noastre. Poti lucra de acasa, part-time sau full time.

    Daca te decizi VEI AVEA LA DISPOZITIE :

  • parteneri
  • produsele intermediate
  • informatii. Know How
  • cea mai avansata platforma online (pentru emitere si invatare)
  • sistem de comisionare foarte atractiv
  • seminarii si cursuri pentru dezvoltare personala si profesionala
  • reteta afacerii
  • program flexibil : part-time sau full-time
  • posibilitatea de lucru in orice localitate din tara
  • posibilitatea de a avansa in cariera
  • posibilitatea de a dezvolta o echipa - se primeste comision pentru incasarile echipei
  • traininguri de dezvoltare profesionala si personala, materiale, platforma online
  • Raportați această lucrare