Responsabil depozit - Manipulant marfuri | Bd Timisoara 80
Floro Club Florist SRL
Bucuresti
‎în urmă cu 15 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Locuiesti in Bucuresti (sau apropriat de sector 6);
  • Vorbesti corect si placut;
  • Esti responsabila si iti respecti mereu promisiunea;
  • Ai o conditie fizica buna si esti un super jucator de echipa;
  • Descrierea jobului

  • Esti responsabila cu operatiile de picking, receptie marfa, asezare pe raft;
  • Esti responsabila cu inchiderea comenzilor in siguranta;
  • Esti responsabila cu buna dispozitie;
  • BENEFICII

    Pachet salarial net : 1900 Lei net in primele 3 luni (3340 Lei brut)

    Din luna a 4-a 2300 net (1900 net + 400 lei bonuri pe card)

    2 Bonusuri anuale de cate 200 Lei (Paste, Craciun).

    Toate taxele catre stat platite.

    O companie si un capitan de echipa ce isi respecta mereu promisiunea.

    Raportați această lucrare