Senior Front-end Developer (Angular)
Altkom Experts
Cluj-Napoca, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

Angular (master)

Praca w nowoczesnym projekcie z branży fintech, który oferuje przedsiębiorcom kompleksowy pakiet usług finansowych m.in. : obsługa konta i płatności (obsługa przelewów krajowych i zagranicznych) , wymiana walut (korzystne kursy walutowe), a także wydawanie kart płatniczych.

Całość oferowana jest wyłącznie online oraz przy użyciu aplikacji mobilnej.

Zakres obowiązków :

  • Współtworzenie aplikacji webowej napisanej z wykorzystaniem Angular i TypeScript,
  • Odpowiadzialność za dostarczanie nowych rozwiązań napisanych zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Rozwijanie oraz utrzymywanie istniejących już funkcjonalności w naszych systemach
  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na stanowisku programisty Front-end,
  • Znajomość Angular 2+, TypeScript, RxJS, HTML5, CSS, SASS, Karma, Jasmine, Git
  • Znajomość REST, SOAP
  • Doświadczenie pracy w SCRUM / Agile
  • Umiejętności rozwiązywania problemów na styku biznes / IT
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • Znajomość zagadnień z obszarów CI / CD (Jenkins)
  • Narzędzia Atlassian
  • Technologie :

  • TypeScript i Angular,
  • Jenkins
  • Raportați această lucrare