Electricieni cu/fara experienta
Sc Agribusinessjob Tech Srl
Romania, Romania
8 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului :

Companie nationala ce activeaza pe domeniul industriei din Romania.

  • Job-ul presupune interventia in timpul lucrului la instalatiile de inalta si joasa tensiune;
  • Asigurarea protectiei sudorilor si asigurarea cu materiale de profil.

    Candidatul ideal :

  • studii in domeniul electric
  • experienta in domeniu constituie avantaj
  • recrutam si personane fara experienta
  • disponibilitatea si responsabilitate
  • autorizatii in domeniu constituie avantaj
  • experienta in urmarirea schemelor electrice
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Salarizare atractiva functie de performante

    Bonuri de masa

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite