Inspector SSM - SU
Sc Geoconcept Consulting Srl
Iasi, RO
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Inspectorul SSM monitorizeaza lucrarile din santier astfel incat acestea sa se desfasoare in conditii de deplina securitate in munca si cu respectarea normelor contractuale si legale

Cerinte

Curs de inspector securitate in munca si

Curs de evaluator de riscuri (constituie avantaj)

Studii : in domeniul TEHNIC

Permis cat.B

MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook

Constinciozitate si onestitate

  • Curiozitate profesionala;
  • Capacitate de adaptare sI disponibilitate la efort;
  • Fermitate;
  • Buna capacitate de comunicare

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Oferim un pachet salarial atractiv care cuprinde (pe langa oferta financiara) :

  • contract individual de munca (CIM) pe perioada nedeterminata;
  • tichete de masa
  • bonus anual in functie de performanta;
  • concediu de odihna 21 de zile + zile primite in plus in functie de vechimea in munca;
  • o zi libera primita din partea companiei pt. ziua de nastere;
  • in zilele de VINERI avem program scurt la birou.
  • Raportați această lucrare