Sofer tir profesionist c+e
BIATRANS IMP EXP
Hateg
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Transport / Distributie
  • Ce reprezintă criteriile de selecție?

    Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

    Descrierea jobului

    Angajez sofer tir profesionist C+E curse tur-retur

    Cerinte :

    Experenta minima 2 ani

    Atestat marfa

    Atestat ADR ( constituie avantaj )

    Card Tahograf

    Cazier judiciar si auto

    Cunoasterea rutelor internationale

    Referinte bune de la alte locuri de munca ( constituie avantaj zona Hunedoara,Arad,Timis...)

    Se ofera :

  • Conditii bune de munca
  • Program de lucru legal cu respectarea timpilor de odihna si condus.
  • Masini dotate pentru comfortul soferului FORD MAX 2019 / euro 6
  • Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA
  • Asigurare medical
  • Plata salariului la data stabilita
  • Salariu +diurna.
  • Raportați această lucrare