Primitor-Distribuitor Materiale si Scule - Podari, jud.Dolj
SC KRAFTANLAGEN ROMANIA SRL
Craiova
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Suntem in cautarea un(ui) / (ei) candidat / e care va fi angajat / a in pozitia de Primitor-Distribuitor Materiale si Scule (Magaziner), pentru unul din proiectele companiei din localitatea Podari, judetul Dolj, pentru asta trebuie sa intruneasca urmatoarele conditii :

  • minim absolvent scoala profesionala, studii superioare constituie avantaj;
  • experienta minima 2 ani;
  • cunostinte limba engleza (mediu).
  • Descrierea jobului

    Atribuţii generale :

  • Tine evidenta bazei materiale necesare desfasurarii activitatii;
  • Tine evidenta dotarilor de scule si echipamente;
  • Tine evidenta consumurilor de materiale si a echipamentelor de protectie;
  • Cunoaste si respecta documentatia, politica si procedurile sistemului de managementul de mediu;
  • Cunoaste aspectele de mediu semnificative si cerintele de mediu din cadrul firmei;
  • Cunoaste si respecta prevederile standardelor, normelor si legislatiei de mediu aferente sectorului lui de activitate;
  • Detalierea atribuţiilor :

  • Pregateste sculele, dispozitivele si materialele pentru formatiile de lucru in vederea desfasurarii activitatii zilnice;
  • Inregistreaza evidenta materialelor si echipamentelor necesare desfasurarii activitatii si rezolva solicitarile;
  • Inregistreaza si urmareste starea de functionare a echipamentelor si sculelor din dotarea magaziei si efectueaza demersuri necesare pentru mentenanta;
  • Inregistreaza consumurile de materiale, combustibili, echipamente de protectie;
  • Colaboreaza cu responsabilul HSEQ pentru utilizarea in regim de siguranta a materialelor;
  • Intocmeste rapoarte pentru management.
  • Raportați această lucrare