Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar
BERGERAT MONNOYEUR
Constanta
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar (5 posturi)

Pentru candidati care pot avea domiciliul in urmatoarele orase sau in vecinatatea lor :

5. Constanta

  • Studii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică industrială)
  • Bune cunoştinţe de mecanică, electricitate / electronică, hidraulică
  • Experienţa de minim2 ani în reparaţia de utilaje de construcţii, industriale sau agricole sau în domenii conexe
  • Cunoştinţe operare PC (Word, Excel; sisteme de gestiune informatica a datelor)
  • Cunoştinţe minime de limba engleză domeniul tehnic
  • Permis de conducere categoria B
  • Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate
  • Atitudine orientată către client; corectitudine profesională; rigurozitate
  • Nivel ridicat de inițiativă, productivitate
  • Disponibilitate pentru deplasări in judete aflate in imediata apropiere a localitatii de domiciliu
  • Descrierea jobului

    Efectuează, în locaţia clientului, activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor şi echipamentelor din toată gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic şi electric)

  • Pune diagnosticul de stare tehnică a maşinii şi realizează analize de anomalii
  • Identifică piesele de schimb necesare intervenţiilor şi le comandă
  • Realizează puneri în funcţiune şi expertizări atât ale utilajelor noi, cat si ale celor second-hand (de ocazie)
  • Întocmeşte documentaţia şi raportările necesare
  • Ce iti oferim?

    Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește

    Pachet salarial motivant + tichete de masa sau decontarea mesei de pranz, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de formări

    Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, până la zile de concediu în funcție de vechime

    Mașină de serviciu pentru activitatea de teren, telefon, laptop

    Raportați această lucrare