Oportunități pentru tineri absolvenți!!!
ManpowerGroup
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ești perseverent în ceea ce faci zi de zi? Ești comunicativ și dinamic? Echipa noastră are nevoie de tine chiar acum!

Clientul nostru cu sediul central în sectorul 2 București, este în căutare de agenți call-center.

Cerințe :

Studii medii (studiile superioare sunt un avantaj)

Bune cunostinte de operare MS Office

Disponibilitatea de a lucra în echipă

Flexibilitate de lucru în ture inegale

Responsabilități : Preluarea apelurilor

Preluarea apelurilor

Oferirea de suport tehnic clienților

Integritate si etică profesională

Furnizarea informațiilor de înaltă calitate clienților cu care interacționezi

Salariu și Beneficii :

Bonuri de masă

Concediu de 21 zile pe an

Training plătit de angajator

Alte bonusuri

Raportați această lucrare