AGENT VANZARI
Ats For Health S.R.L.
Galati
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta in vanzari :
  • Cunostinte comerciale,abilitati de negociere si de comunicare
  • Capacitate de planificare, organizare si coordonare
  • Persoana dinamica, focusata pe rezultate
  • Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office;
  • Persoana organizata, proactiva, cu initiativa;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Disponibilitate la deplasari in zonele alocate
  • Cunostinte despre piata distributiei de accesorii GSM constituie avantaj
  • Descrierea jobului

  • Administreaza si dezvolta portofoliului de clienti din zona alocata;
  • Prospecteaza zona repartizata în vederea dezvoltării portofoliului de clienţi / identificării de noi colaboratori;
  • Mentine relatiile cu clientii existenti;
  • Contacteaza potentialii clienti si demareaza colaborarea cu acestia;
  • Prezinta, promoveaza şi vinde produsele in conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
  • Este responsabil cu administrarea eficienta a relatiei cu clientii pe derularea intregului ciclu de vanzare
  • Raspunde de corectitudinea si acuratetea datelor transmise;
  • Trimite la timp informatiile / datele solicitate
  • Gestioneaza materialele promotionale si urmareste implementare acestora in zona alocata;
  • Ofera consultanta de specialitate in ceea ce priveste produsele firmei
  • Raporteaza saptamanal activitatea si e responsabil cu transmiterea planificarii pentru perioada urmatoare
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv : salariu fix + comision corelat cu vanzarile;
  • Toate uneltele necesare pentru desfasurarea unei activitati performante
  • Training pentru produse si vanzari asigurat de companie;
  • Raportați această lucrare