Lucrator comercial/ Casier
S.C. Remarkt Magazine S.R.L.
Oradea
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Hai sa ne cunoastem daca :

  • Esti prietenos, agreabil, placut si iti place sa lucrezi cu oamenii;
  • Intelegi nevoia clientului si esti dispus sa il ajuti;
  • Esti atent si dornic sa inveti tot timpul;
  • Ai mai lucrat in magazine ce comercializeaza produse alimentare;
  • Descrierea jobului

    Ce vei face tu pentru noi?

  • Servirea clienților din magazin;
  • Afișarea prețurilor și termenelor de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;
  • Verificarea și corectarea afișajul prețului din magazin;
  • Retragerea de la vânzare, în timp util, a tuturor produselor nevandabile ( expirate, deteriorate );
  • Aranjarea produselor la raft conform procedurilor specifice;
  • Scanarea produselor asezate de catre clienti pe banda;
  • Incasarea contravalorii produselor achizitionate de catre clienti;
  • Participarea la acţiunile comerciale din magazin;
  • Receptia marfurilor in magazin si intocmirea documentelor aferente.

    Ce iti oferim noi?

  • Un mediu de lucru placut;
  • Oportunitati de dezvoltare si promovare;
  • O echipa tanara si vesela;
  • Beneficii conform politicilor interne;
  • Pachet salarial motivant.

    Raportați această lucrare