Lucratori comerciali si personal Magazin nou in Cluj
Mega-Image
Cluj, Romania
4 zile în urmă
source : MyNextJob

Posturi disponibile : 90

  • Iti place sa lucrezi in domeniul comertului?
  • Iti doresti un loc de munca stabil?
  • Esti o persoana corecta, dinamica si flexibila?
  • Ai spirit de initiativa?
  • Iti place sa lucrezi cu clientii?
  • Daca ai raspuns cu DA la intrebarile de mai sus, alatura-te echipei noastre pe unul dintre posturile de Lucrator comercial, Casier, Vanzator mezeluri si panificatie!

    Candidatul ideal :

  • Experienta anterioara in comert;
  • Orientare si deschidere catre client;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si spirit de initiativa;
  • Flexibilitate si spirit de echipa.
  • Responsabilitati :

  • Sa indeplinesti corect sarcinile pecifice fiecarui post;
  • Sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
  • Sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
  • Sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
  • Sa oferi suport colegilor atunci cand este necesar;
  • Sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.
  • Beneficii :

  • Salariu competitiv;
  • Decontare transport;
  • Tichete de masa;
  • Posibilitati reale de dezvoltare a carierei;
  • Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale.
  • Raportați această lucrare