OPERATOR LOGISTIC DEPOZIT COSMETICE - ZONA MALL LIBERTY
ID Total ACTIVE SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

are experiență în lucrul cu diferite tipuri de produse, o bună dexteritate, capacitate de lucru în domeniul logistic, spirit de echipă.

Descrierea jobului

Activitate de preluare produse si aranajare produse la raft / manipulare marfa.

Programul poate fi de 6 sau 8 ore pe zi in ture in intervalul 8.00 - 20.00, cu 30 minute pauza de masa, cu posibilitate de lucru in weekend cand este necesar.

Orele de weekend se vor plati conform cerintelor legale.

Salariu atractiv, bonusuri de performanță si alte beneficii extra-salariale.

Contract de munca pe perioada determinata pana la 31 decembrie 2020.

Informatii detaliata la numarul 40 728 181 187.

Raportați această lucrare