Tehnician Mecanic
Procter & Gamble Urlati
Urlati
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Studii medii / de specialitate finalizate (profil tehnic tehnician electrician, tehnician electromecanic, tehnician automatizari);
  • Experienta anterioara in domeniul de productie - cunoasterea proceselor tehnologice si echipamentelor;
  • Cunostinte tehnice de electronica, electromecanica;
  • Cunostinte de operare a calculatorului nivel intermediar (Pachet Microsoft Office);
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel minim, conversational;
  • Disponibilitate lucru la schimb

    Descrierea jobului

    Interventii pentru identificarea si remedierea defectelor la instalatii

    Desfasoara operatiuni complexe privind asamblarea si repararea utilajelor din spatiul de productie

  • Participarea la instalarea / punerea in functiune a echipamentelor sau a sistemelor livrate;
  • Instruirea operatorilor si a personalului angajat in mentenanta, pentru sistemul livrat.

  • Identifica si recomanda schimbari / imbunatatiri in procesul de productie, imbunatatirea productivitatii liniilor de fabricatie;
  • Colaboreaza cu operatorii de la liniile de fabricatie si cu seful de schimb, pentru interventii la liniile de fabricatie

  • Participa in cadrul echipelor de proiect la implementarea proiectelor noi;
  • Beneficii

    Posibilitatea de a activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic

    Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă

    Posibilitati de promovare în cadrul companiei

    Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, beneficii

    Transport disponibil pe ruta Ploiesti - Urlati si Urlati - Ceptura

    Raportați această lucrare