Sudori, lacatusi si necalificati
Elemente Din Fier Forjat
Timisoara, RO
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Angajam sudori, lacatusi si necalificati pentru executie scari si balustrade. Angajam sudori TIG-WIG, MIG-MAG, lacatusi confectii metalice, necalificati pentru executie scari si balustrade.

Cautam persoane responsabile, serioase, motivate care sunt in cautarea unui loc de munca sigur si cu perspective serioase pe termen lung, Cautam persoane care vor sa castige ma masura efortului pe care il fac ! Iti oferim loc de munca cu ambianta placuta, un loc de munca la care ai ce invata ! Iti oferim un loc de uca la care esti respectat !

Avem lucrari in Timisoara si in strainatate ! Oferim mai multe variante de castig si de promovare ! Lucrezi fara stres !

Te asteptam la sediul nostru din Timisoara : strada Martir Silviu Motohon 32 A, Calea Lipovei.

Tel. : 0722858514 Nu ai cum sa fii nemultumit !

Cerinte

Persoane responsabile

Buni lucratori

Oferta (bonusuri, beneficii)

Diverse facilitati

Raportați această lucrare