Tehnician service utilaje de constructii
Corporation Rom-cons Srl
Timisoara, Romania
5 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Efectueaza, la locatia utilajului, activitati de reparare, revizie si intretinere a utilajelor si echipamentelor din toata gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic si electric)
  • Realizeaza puneri in functiune
  • Intocmeste documentatia si raportarile necesare.
  • Cerinte

  • Studii tehnice (electromecanica, mecanica agricola, mecanica industriala)
  • Cunostinte de mecanica, electricitate / electronica, hidraulica
  • Experienta in reparatia de utilaje de constructii, industriale sau agricole sau in domenii conexe constituie avantaj
  • Cunostinte operare PC
  • Cunostinte de limba engleza in domeniul tehnic constituie avantaj
  • Permis de conducere categoria B.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Pachet salarial atractiv : in functie de cunostinte si experienta
  • Cadru de lucru dinamic si profesionist
  • Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
  • Autoturism de serviciu
  • Telefon de serviciu
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite