Electrician pentru sectia de montaj
SC ULMA Packaging SRL
Apahida, Romania
5 zile în urmă

Descripción de la oferta

Angajam in cadrul echipei de montaj un Electrian care sa sprijine echipa de lacatusi in montarea si legarea echipamentelor de ambalat la tabloul electric.

Responsabilitati :

  • Montarea si punerea in functiune a tablourilor, panourilor si echipamentelor electrice
  • Echiparea tablourilor electrice de joasa si medie tensiune si automatizari
  • Cablare echipamenturmand traseul instalatiei electrice in functie de schita electrica
  • Montare conductori si echipamente si realizarea conexiunilor si izolatiilor conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii
  • Punere sub tensiune a echipamentul si utilizarea de aparate, tehnici si proceduri specifice pentru verificarea functionarii acestuia
  • Identificare defecte, reparare sau inlocuire eventualele echipamente defecte, conductori, izolatii etc. conform cerintelor.
  • Oferim :

  • salariu + tichete de masa (20 lei / tichet)
  • transport asigurat gratuit
  • tichete cadou de sarbatori
  • prima de concediu de odihna
  • abonament de servicii medicale
  • mediu de lucru curat
  • alte beneficii Ulma
  • Requisitos

  • Experienta ;
  • Citire scheme electrice;
  • Responsabilitate.
  • Raportați această lucrare