Vanzator magazin de panificatie/lucrator comercial (m/f)
SC ELDI BRUTARIA SRL
Cluj‑Napoca
‎‎în urmă cu 1 oră
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

ELDI MARESTE ECHIPA! Cautam colegi pentru magazinele din Tirgu Mures respectiv Medias

  • Minim studii medii;
  • Experienta de lucrator comercial.
  • Bune cunostinte privind documentele specifice de gestiune;
  • Cunostinte operare PC in vederea evidentei computerizata a stocurilor;
  • Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.
  • Disponibilitate pentru lucrul în 2 schimburi
  • Cunoasterea limbii maghiare reprezinta avantaj
  • Descrierea jobului

    ELDI MARESTE ECHIPA! Cautam colegi pentru magazinele din Tirgu Mures

    Responsabilitati :

  • Activitati de vanzare a produselor alimentare in magazinele proprii ale companiei;
  • Gestiunea marfurilor si monitorizarea permanenta a stocurilor;
  • Intocmirea documentelor specifice activitati cu gestiune;
  • Urmăreşte datele de valabilitate ale produselor şi face rotaţia la raft a produselor;
  • Indepartează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;
  • Participă la acţiunile comerciale din magazin;
  • Răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire;
  • Asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor
  • Beneficii :

  • PACHET SALARIAL MOTIVANT - in functie de realizari
  • bonuri de masa de 15 lei / zi lucratoare
  • posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist
  • Raportați această lucrare