Reprezentat vanzari
RELIABLE SOLUTIONS GROUP SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Echipa RSGE, "brand cu acoperire Nationala in domeniul Protectiei Muncii", cauta colegi pentru postul de reprezentant vanzari / Consultant vanzari!

Stim ca vrei sa faci parte din echipa noastra!

Avem, totusi, cateva asteptari de la tine :

  • Gramatica impecabila (pentru a putea discuta telefonic si expedia oferte comerciale);
  • Experienta in vanzarea de servicii;
  • Experienta in call center - proiecte de tip outbound (reprezinta un avantaj);
  • Cunostinte referitoare la diferitele metode de abordare a prospectilor;
  • Orientare catre obtinerea rezultatelor si indeplinirea planului de vanzari;
  • Abilitati de comunicare asertiva;
  • Proactivitate si implicare;
  • Cunostinte practice de lucru cu Gmail, Excel, Google Drive, Google Sheets si Google Docs (testam la interviu);
  • CE OFERIM?

  • Salariu motivant compus din parte fixa + comisioane (% din vanzarea produselor si serviciilor);
  • Cresteri salariale, in functie de performante;
  • Telefon de serviciu;
  • Training de specialitate;
  • Sistem integrat de gestionare prospecti si baze de date;
  • Posibilitati de promovare;
  • Sediu central : Birou in zona Cotroceni;
  • Colegi tineri, cu formari in diverse domenii (Inginerie, Psihologie, Comunicare, Marketing);
  • Program de lucru fix (week-end-uri si Sarbatori Legale libere).
  • Posibilitate de colaborare cu persoane care au PFA sau SRL și eventual portofoliu și vor să lucreze 100% pe Comisioane
  • RESPONSABILITATILE POSTULUI;
  • Contacteaza telefonic atat prospectii din baza de date a companiei, cat si prospectii calzi si le propune serviciile companiei;
  • Programeaza intalniri pentru negocieri de contracte (poate participa la intalnirile cu potentialul client, daca doreste).
  • Gestioneaza prospectii companiei pe durata procesului ofertare - semnare de contract;
  • Indeplineste planul de vanzari existent;
  • Mult succes!

    Raportați această lucrare