Planificator si Consultant Financiar
Educatie si Consultanta Financiara
Cluj‑Napoca
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?

1. Să aibă o atitudine pozitivă și să fie mereu cu zâmbetul pe buze. Vrem doar persoane care văd partea plină a paharului, pentru că acesta e un principiu de viață pentru noi toți.

2. Să fie de gașcă. Ne înțelegem super bine în firmă și nu vrem să stricăm această atmosferă.

3. Să fie dispusă să învețe. Dacă nu învață, nu crește, dacă nu crește, firma nu crește. Si avem o viziune MARE de împartășit.

4. Să se îmbrace frumos da, imaginea voastra / noastră transmite imaginea firmei și e important.

5. Să fie organizată.

6. Să fie atentă la detalii.

7. Să fie harnică. Lenea nu are ce căuta la noi în firmă!

8. Să fie descurcăreață și persistentă. Proactiv este cuvântul care trebuie să o caracterizeze.

9. Să știe să vorbească frumos la telefon.

10. Să fie disponibilă să lucreze în echipă și să îi ajute pe ceilalți din firmă.

11. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă da. Și nu 5 sau 6 ani de acasa, ci 7!

Ce îti oferim?

1. Distracție (Doar daca vrea).

2. Salariu, cat muncesti atat primesti : P pe baza de comision.

3. Posibilitatea de promovare în cadrul firmei.

4. Concursuri si evenimente organizate la cel mai inalt nivel.

6. Traininguri pentru o continua dezvoltare.

7. Birou sau daca vrei poti lucra de acasa.

8. Bibliotecă cu multe cărți pe care să le citești.

Responsabilitati : 1. Ambitie

3. Rabdare

Raportați această lucrare