Consultant Vanzari
Adecco
Cluj, Cluj, Romania
3 zile în urmă

Adecco Resurse Umane Cluj angajeaza pentru clientul sau - care activeaza in domeniul comertului cu ridicata al masinilor si utilajelor - consultant vanzari :

Cerinte :

  • Studii medii;
  • Orientare spre client;
  • Atentie la detalii;
  • Experienta in vanzari constituie un avantaj;
  • Responsabilitati :

  • sa asigure prezentarea, promovarea, vanzarea produselor in conformitate cu standardele comerciale ale companiei;
  • sa consilieze clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora privind produsele;
  • sa mentina un mediu de lucru ordonat in magazine;
  • sa administreze si sa dezvolte portofoliul de clienti si de furnizori;
  • sa prezinte, sa promoveze si sa vanda produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • Beneficii :

  • Salariu net cuprins intre 2200 - 2400 lei (in functie de experienta si abilitatile fiecarui candidat);
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala in domeniul vanzarilor;
  • Sansa de a lucra intr-un domeniu provocator, in contact permanent cu oamenii;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite