Economist senior (cu experienta)
Dinamic 92 Distribution S.R.L.
Piatra Neamţ, Romania
4 zile în urmă
source : MyNextJob

Responsabilitati principale :

  • verifica documentele contabile si asigura supervizarea financiar-contabila a acestora;
  • intocmeste balanta contabila si face analize pe baza rezultatelor obtinute si previzionate;
  • pregateste declaratiile si raportarile periodice, lunare, semestriale si anuale.
  • Candidatul ideal :

  • studii superioare de contabilitate si experienta in domeniu de minim 5 ani;
  • cunostinte teoretice si practice in domeniul legislatiei economice necesare exercitarii functiei;
  • experienta in lucrul de echipa;
  • abilitati de comunicare (relationare), seriozitate, personalitate dinamica;
  • Integritate morala si etica profesionala;
  • cunostinte avansate de operare PC (Excel in special).
  • Beneficii Oferite :

  • mediu de lucru placut;
  • colaborare cu o echipa profesionista;
  • posibilitate de dezvoltare profesionala.
  • Interviurile se sustin la sediul Dinamic 92 din Piatra Neamt, B-dul G-ral Dascalescu, Nr 12A (langa biserica de la 1 Mai),

    Raportați această lucrare