SecretaraCabinet Avocat/Operator Callcenter
TRUSCA ANDREEA-MADALINA - CABINET INDIVIDUAL DE AVOCAT/
Romania
19 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana pasionata, dinamica, responsabila, punctuala, atenta la detalii, spontana, prezentabila, ordonata,rezistenta la stres.

  • Minim 2 ani experienta profesionala intr-o pozitie similara;
  • Cunostinte avansate operare PC (Microsoft Office), fax, xerox, scanner,

  • Cunoasterea limbii romane la un nivel superior si o buna stapanire a limbii engleze;
  • Abilitati de comunicare, organizare si de lucru in echipa.

    Descrierea jobului

  • Preluarea apelurilor telefonice, mesaje, redirectionarea acestora si realizarea de legaturi telefonice;
  • Redactarea, fotocopierea, scanarea, pregatirea documentelor, formarea dosarelor

    Asigurarea suportului administrativ in cadrul biroului de avocati

    Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor,

    Preluarea, inregistrarea, distribuirea, indosarierea si arhivarea corespondentei, pregatirea plicurilor pentru expediere prin serviciul postal sau curierat

    Disponibilitatea de a sta suplimentar în funcție de volumul de lucru

    Beneficii :

    Conditii de munca moderne

    Atmosfera de lucru placuta

    Stabilitatea pozitiei

    TRUSCA ANDREEA-MADALINA - CABINET INDIVIDUAL DE AVOCAT / 1 anunț activ

    Locația jobului

    Sector 2, București, România

    Date cartograficeDate hartă 2018 GoogleDate cartograficeDate hartă 2018 GoogleCondiții de utilizare

  • Entry-Level (
  • Mid-Level (2-5 ani)
  • Full time
  • Proiect / Sezonier
  • Departament

  • Administrativ / Logistica
  • Juridic
  • Office / Back-office / Secretariat
  • Relatii clienti / Call center
  • Drept
  • Aplică