Mecanic auto
Sc David's Top Parts Srl
Pitesti, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Stabileste diagnosticul si identifica piesele care necesita inlocuire;
  • Realizarea reparatiilor necesare mijloacelor auto;
  • Anunta seful de service in cazul in care constata si alte pobleme decat cele consemnate initial;
  • Prezinta clientului piesele deteriorate;
  • Intretine ordinea si curatenia in incinta service-ului;
  • Are obligatia de a respecta si reglementarile prevazute in Regulamentul (R.O.I.)

    Cerinte

  • Studii minime;
  • Persoana serioasa;
  • Abilitati de relationare cu clientii;
  • Experienta de minim 1 an;
  • Disponibilitate program prelungit;
  • Disponibilitate de deplasare;
  • Responsabilitate in activitate.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Contract de munca;
  • Salariul se plateste la manopera, 25% + salariul de baza;
  • Prime;
  • Program 8 ore;
  • Duminica nu se lucreaza.
  • Raportați această lucrare