Operator Masini Productie Etichete - Pantelimon jud IF
APT RESOURCES & SERVICES SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

APT Prohuman angajează Operator Masini Productie Etichete, pentru clientul sau, o companie de top - tipografie de etichete situata in Pantelimon jud. Ilfov.

Cerinte :

  • Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
  • Capacitatea de a acumula cunostinte noi si de a le pune in practica corect;
  • Abilitati dе lucru in echipa;
  • Seriozitate;
  • Capacitate de lucru sustinut;
  • Atentie la detalii;
  • Cunostinte tehnice;
  • Nivelul de studii : profesionale / liceale;
  • Experienta minim 1 an pe un post similar intr-o unitate de productie;
  • Abilitati minime in utilizarea calculatorului;
  • Cunostinte de mecanica;
  • Descrierea jobului

  • Pregateste utilajul pentru productie si face reglajele necesare;
  • Urmareste si executa comanda intocmai ca in fisa de productie;
  • Verifica din punct de vedere calitativ produsele realizate;
  • Raspunde de buna functionare a utilajului in colaborare cu mecanicul de schimb;
  • Beneficii :

  • Salariu fix atractiv
  • Transport asigurat / decontare transport masina personala
  • Bonuri de masa 15 lei / zi
  • Sporuri pentru munca suplimentara si de noapte
  • Prime cu ocazia diverselor evenimente (Pasti, Craciun, zi de nastere a angajatului, etc)
  • Abonament medical si asigurare medicala private
  • Calificare la locul de munca
  • Contract pe perioada nedeterminata.
  • Raportați această lucrare