Industrial/Construction Business Coordinator
SGS ROMANIA S.A.
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Nivelul de studii : superioare in domeniul tehnic, industrial, constructii;
  • Experienta de lucru minim 10 ani in domeniul industrial / constructii;
  • Cunostinte avansate de limba engleza : scris si vorbit;
  • Bune cunostinte MS Office;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Atentie la detalii;
  • Orientare catre client;
  • Foarte bune abilitati de lucru in echipa;
  • Bun management al timpului;
  • Toleranta la stres.
  • Descrierea jobului

  • Identifica potentialii clienti si le prezinta acestora serviciile diviziei -Industrial / Constructii; participa si coordoneaza activitatea de ofertare si contractare a serviciilor diviziei;
  • Analizeaza piata si propune implementarea de noi servicii pentru segmentul de piata vizat - Industrial / Constructii;
  • Pastreaza legatura permanent cu clientii in vederea verificarii gradului de satisfactie, in scopul imbunatatirii serviciilor;
  • Coordoneaza echipa din subordine pentru a asigura furnizarea de servicii de o calitate superioara;
  • Realizeaza diverse rapoarte privind contactele cu potentialii clienti, cererile de oferta, ofertele, contractele si volumele de vanzari privind strategia actuala si viitoare de dezvoltare a serviciilor etc.
  • Raportați această lucrare