Reprezentant Antreprenor/Project Manager - Constanta
SC EUSKADI SRL
Constanta
‎în urmă cu 4 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • absolvent de studii tehnice, preferabil construcții / instalații;
  • persoană bine organizată cu experiență în activitățile de execuție pe șantier în domeniul construcțiilor edilitare, cu dorință de muncă, serioasă;
  • cunostințe operare PC (Word, Excel, MS Project);
  • cunostințe privind tehnologiile de execuție a lucrărilor de construcții, respectiv : alimentare cu apă, canalizare, stații epurare / tratare;
  • capacitate de analiză și sinteză;
  • capacitatea de a organiza echipe de muncitori;
  • abilități de comunicare, negociere, planificare și spirit de echipă;
  • simț de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;
  • persoană activă, orientată spre rezultate;
  • persoană cu dorință de muncă, dinamică, organizată, serioasă;
  • permis de conducere categ. B;
  • disponbilitate de relocare;
  • Descrierea jobului

  • organizează și urmărește execuția lucrărilor de construcție și se asigură de respectarea prevederilor caietului de sarcini și a termenelor de execuție agreate;
  • gestionarea graficului de execuție și a progresului activității, respectiv identificarea soluțiilor pentru problemele care ar putea cauza întârzieri;
  • se implică în identificarea soluțiilor tehnice pentru remedierea problemelor;
  • stabilește acțiuni în cazul nerespectării termenelor agreate;
  • participă la toate fazele determinante care se efectuează pe șantier;
  • coordonează zilnic aspectele operaționale ale scopului proiectului;
  • se asigură că aprovizionarea cu materialele comandate se face la timp și verifică existența documentelor de calitate;
  • coordonează și verifică activitatea subantreprenorilor, inclusiv situațille de lucrări realizate de aceștia;
  • realizează rapoartele de progres;
  • pentru lucrările contractate urmărește decontarea acestora;
  • Se ofera :

  • pachet salarial foarte atractiv;
  • bonusuri in functie de reusite;
  • posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare;
  • posibilitatea de avansare profesionala;
  • Raportați această lucrare