Casier trezorerie
LUGERA & MAKLER SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta pe un rol similar reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte medii de operare calculator;
  • Disponibilitate pentru program de lucru in schimburi (12 / 24 ; 12 / 48).

    Descrierea jobului

  • Pregatirea si predarea numerarului verificatorilor valori, in vederea numararii, precum si inregistrarea in sistemul informatic;
  • Efectuarea operatiunilor de reconciliere (inregistrare in sistemul informatic) pentru numerarul respins in procesul de verificare;
  • Listarea, semnarea si completarea procesului-verbal de diferente;
  • Respectarea reglementarilor in ceea ce priveste efectuarea operatiunilor de numarare, verificare a autenticitatii bancnotelor, sortare / triere si impachetare / ambalare a numerarului in vederea remiterii acestuia;
  • Finalizarea comenzilor din aplicatia informatica si listarea rapoartelor;
  • Realizarea rapoartelor operative privind soldurile de numerar existente in tezaur pe zi deschisa / zi inchisa (la sfarsitul zilei) si situatiilor operative privind numerarul procesat;
  • Verificarea si arhivarea actelor zilnice.

    PR 020143

    Raportați această lucrare