Camerista hotel
Comtel Focus Sa
Ploiesti, Romania
7 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Efectuarea serviciului de curatenie in camerele hotelului;
  • Mentinerea curateniei pe holuri, service-uri si grupuri sanitare;
  • Raportarea activitatii desfasurate catre seful ierarhic;
  • Servicii de spalare si calcare la solicitarile clientilor;
  • Strangerea gunoiului si transportarea la tomberoane;
  • Curatarea lifturilor pe etaje;
  • Predarea lenjeriei murdare in saci, inregistrarea in formulare cu aplicarea semnaturii si a datei;
  • Verificarea si completarea minibarului in camere;
  • Predarea lucrurilor si obiectelor uitate de clienti.
  • Cerinte

  • experienta in activitati de curatenie, in special in cadrul unui hotel;
  • studii medii finalizate;
  • calificare Camerista hotel;
  • cunostinte de baza de limba Engleza;
  • persoana curata, ordonata, constiincioasa;
  • capacitate de lucru in ture, inclusiv de noapte
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • pachet salarial atractiv
  • mediu de lucru profesionist
  • posibilitati de dezvoltare
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite