CASIER ECONOMIST – CAR USLIP IAȘI IFN
CAR USLIP IAȘI IFN
Iasi
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent 2020 studii superioare (licență sau master);
  • Persoană foarte bine organizată;
  • Cunoștințe lucru în Excel;
  • Cunoștințe medii contabilitate primară;
  • Abilități dezvoltate de comunicare;
  • Are o atitudine prietenoasa și energică;
  • Respectă deadline-urile.
  • Descrierea jobului

    Fișa postului pe scurt.

    Vei oferi membrilor și potențialilor membri informații în legătură cu serviciile pe care le oferim.

    Îi vei ajuta pe oameni să aleagă cea mai bună soluție pentru nevoile lor.

    Vei prelua documente și vei întocmi dosarele de solicitare a împrumuturilor.

    Vei efectua operațiuni de încasări / plăți numerar / bancă și vei efectua rapoarte specifice pe baza acestora.

    Vei contribui la dezvoltarea CAR USLIP IAȘI IFN și vei veni mereu cu propuneri și idei despre cum putem fi mai buni.

    Se oferă salariu motivant și bonuri de masă.

    Persoanele interesate pot depune Curriculum Vitae format #Europass, împreună cu o fotografie și răspunsul la întrebarea : De ce crezi că ești potrivit pentru acest loc de muncă?"

    Abia asteptam să te cunoastem !

    Raportați această lucrare