OPERATORI ASAMBLARE PRODUCTIE (FEMEI SI BARBATI)
SC IMA.ro Srl
Baia Mare
‎în urmă cu 5 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana serioasa, responsabila, cu vedere buna, atenta la detalii, obisnuita cu lucrul in echipa.

Descrierea jobului

Locul de munca presupune :

Selectie piese metalice, control, verificare, calibrare, asamblari prin sudura robotizata, ambalare.

Persoanele trebuie sa prezinte o atentie deosebita si sa identifice defectele la diverse piese

Beneficii : Tichete de masa 15lei / zi, transport, premiu de sarbatori, asigurarea privata de sanatate Signa Iduna.

Se lucreaza in doua schimburi, ore 6-14, 14-22, ocazional schimb de noapte.

Raportați această lucrare