Colaborator vanzare servicii dezvoltare software personaliza
Mathe Soft Mobil S.R.L.
Remote (de acasă)
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca stii pe cineva, care are nevoie de un software personalizat si are si buget alocat, contacteaza-ne! - chiar daca tocmai firma ta are nevoie!

Un software personalizat acopera nevoi personalizate, unice. Deobicei firmele mai mari au nevoi anume si dispun si de buget.

Nu se vinde in fiecare saptamina. Aici vorbim despre un serviciu.

Un software general acopera nevoi comune, de exemplu un software de POS pentru cafenele, care are pret de achizitie relativ mic, fiindca se vinde la mai multe persoane firme.

Aici vorbim despre un produs.)

Plata se face doar pe baza de contract, procentual din valoarea proiectului.

Deci :

NU este un job cu statut angajat - angajator. "sales", "vanzator"

NU este un venit fix, permanent. Probabil unul in 2-3 luni.

Ca sa fii de succes ai nevoie de : relatii, doar atat! - ajuta si experientele de sales, dar relatii iti trebuie.

Descrierea jobului

Cauta clientul pentru serviciile de software personalizat.

Raportați această lucrare