Bulgarian / Greek / Hungarian: Client support / Marketing
Leverage Media S.R.L.
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Получавай поръчки от клиенти чрез имейл, чат или телефон. Предлагай информация за магазина. Предлагай препоръки за покупка на артикул Препоръчай страницата на магазина по Facebook и Instagram.

Преведи описанията, категориите или имената на артикулите. Предлагай промоционалните артикули, банерни модели или реклами.

Megrendelések fogadása ügyfelektől e-mailben, üzenetben vagy telefonon. Információnyújtás a termékekről az ügyfelek részére.

A termékek értékesítéséhez ajánlatokat kínál. A Facebook és az Instagram áruház oldal kezelése. Lefordítás a termékek nevéről, a kategóriákről és a leírásokról.

Javasol kedvezményes termékeket, reklámokat és banner modelleket.

Δέχεται παραγγελίες από πελάτες μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου(e-mail), chat ή τηλεφώνου. Προσφέρει πληροφορίες σκετικά με τα προϊόντα του καταστήματος.

Κάνει προτάσεις σχετικά με την αγορά προϊόντος. Διαχειρίζει της Facebook και Instagram σελίδες του καταστήματος. Μεταφράζει περιγραφές, κατηγορίες ή ονόματα προϊόντων.

Προτείνει προϊόντα για διαφήμιση, ιδέες για banner ή διαφήμισεις.

Descrierea jobului

Задължително - български роден . умънски или английски за комуникация. Много добри словесни и писмени комуникационни умения, организация и планиране, проактивно отношение.

Предишният опит в електронната търговия е предимство. Необходими са познания за работата на компютър (Microsoft Office).

аботим от централата ни в Букурещ, регион еджи.

Elvárások : anyanyelvszíntű amagyar nyelvismeret. Kommunikációsképes román vagy angol nyelvtudás. Kiválló kommunikációs képesség írás és beszéd formájában, nyitottság és jó együttműködés a belső csapattal.

Az ügyfélszolgálat tapasztalat előny. Számítógépes ismeretek operációs rendszerben (Microsoft Office).A központunk Bukarestben, Regie-ben van.

Υποχρεωτικά - Ελληνικά ως μητρικη γλώσσα . Ρουμανικά ή αγγλικά για συνεννόηση. Πολύ καλές δεξιότητες επικοινώνιας και γραφής, οργάνωση και σχεδιασμος, ενεργητική στάση.

Η προηγούμενη εμπειρία σε ηλεκτρονικό καταστήμα αποτελεί πλεονέκτημα. Απαιτείται γνώση της λειτουργίας του υπολογιστή (Microsoft Office).

Η έδρα μας βρίσκεται στο Βουκουρέστι, περιοχή Regie.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite
Email-ul meu
Continuă
Formular