Repezentant vanzari / client service
SC LIVCO DESIGN SRL
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Foarte organizat si atent la detalii. Abilitati de organizare;
  • Comunicare excelenta si atitudine pozitiva;
  • Permis auto B;
  • Rapiditate in executare sarcinilor;
  • Rezistenta la stres.
  • Descrierea jobului

  • Relationare excelenta cu clienti;
  • Hunting, marirea portofoliului de clienti, semnarea de contracte cu clienti noi, creativitate si inovatie in gasirea de solutii;
  • Cunoasterea amanuntita a tuturor aspectelor contractuale si personale per client (produse, caracteristici persoana de contact, periodicitatea comenzilor, calitatea clientilor-mari sau mici);
  • Initiere vanzare si finalizare vanzare, derulare contracte (semnare comanda, lansare catre productie, urmarire livrare, urmarire plati);
  • Imbunatatirea continua a vanzarii catre clienti existenti-latura proactiva(tiraje mai mari, preturi mai bune).
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite