Manager Comercial și Administrativ
METRO Cash & Carry
Punct Satu Mare, Romania
8 zile în urmă

Candidatul ideal

  • Experiență relevantă în comerț sau distribuție
  • Experienta in coordonarea unei echipe
  • Capacitate de comunicare si lucru in echipa
  • Flexibilitate si responsabilitate profesionala
  • Studii superioare
  • Cunostinte limba engleza, operare PC
  • Descrierea jobului

  • Coordonează activitatea operationala, avand in vedere nevoile clientului.
  • Monitorizeaza indicatorii de performanta in stransa colaborare cu toate departamentele din cadrul magazinului.
  • Organizeaza activitatea raioanelor in functie de obiectivele stabilite pentru magazin.
  • Coordoneaza distribuirea personalului din subordine intre diferitele locuri de munca conform necesitatilor.
  • Verifica gradul de pregatire al raioanelor pentru vanzare, prezenta marfurilor la raft, amplasarea si prezentarea lor, etichetele de produs, amplasarea reclamelor cu respectarea regulilor de management al spatiului si al tehnicilor de vanzare prin elemente vizuale.
  • Pachet atractiv de beneficii :

  • Salariu competitiv, format din salariu fix, tichete de masă, prime și bonusuri
  • Stabilitatea locului de muncă, mediu de lucru plăcut
  • Posibilităţi reale de dezvoltare a carierei.
  • Valabilitate : până în 15 ianuarie 2018

    Dacă ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane metro.ro, menționând în subiectul mailului orașul ți postul pentru dorești să aplici.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite