Economist
SCHULLER EH KLAR SRL
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Din cadrul departementului de vanzari programe informatice este disponibil un post pentru zona Cluj.

  • studii superioare economice si tehnice, prezinta avantaj studiile de Informatica Economica si Contabilitate
  • gandire logica si precisa
  • riguros, autodidact
  • initiativa si perseverenta
  • orientare spre rezultate
  • atitudine proactiva
  • persoana dispuse sa invete in permanenta, cu dorinta de auto-depasire
  • persoana care planifica sa aiba un loc de munca stabil pentru mai multi ani, suntem interesati de o colaborare pe termen lung
  • Responsabilitati :

  • testari si verificari de programe de gestiune si contabilitate
  • instruire personal de asistenta si vanzari
  • promovarea imaginii, produselor si serviciilor companiei;
  • construirea unor relatii de business autentice cu clientii actuali si potentiali persoane juridice;
  • participarea activa la dezvoltarea ofertelor de loializare a clientilor
  • Oferim :

  • pachet salarial motivant;
  • posibilitatea de a creste intr-o multinationala de prestigiu
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite