Stivuitorist
S.C. Miele Tehnica SRL
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Atestat ISCIR;
  • Disponibilitate la lucrul în 3 schimburi;
  • Experiență de lucru în domeniul : manipulare, gestiune, logistică;
  • Integritate;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Atenție la detalii.
  • Descrierea jobului

  • Operează electrostivuitorul cu catarg retractabil (lateral) la înălțime de 6-9 m;
  • Operează electrostivuitorul cu furca frontală pentru descărcarea și încărcarea mărfurilor paletate;
  • Operează fizic transferurile în cadrul depozitului urmărind strategia de înmagazinare;
  • Aranjează materia primă și cutiile cu ambalaje pe paleți, pe loturi și înfoliază paleții;
  • Participă la prelevarea materiilor prime;
  • Pregătește expedierea produsului finit către client.
  • Noi îți oferim :

  • Salariu motivant;
  • Stabilitatea locului de muncă;
  • Tichete de masă în valoare de 20 lei / zi lucrată;
  • Al 13-lea salariu;
  • Bonus de performanță lunar (din prima lună de angajare) și anual;
  • Bonus de recomandare a unui coleg nou;
  • Program 8 ore / zi, spor de noapte 25%
  • Tichet cadou de zi de naștere;
  • Tichete cadou de Crăciun și Paște;
  • Masă caldă subvenționată de companie - 50%;
  • Medic în companie;
  • Formare la locul de muncă și posibilitate de avansare în carieră;
  • Echipament de lucru;
  • Mediu de lucru curat;
  • Premiere idei de îmbunătățire;
  • Echipă frumoasă care îți va arăta cu răbdare și înțelegere ce ai de făcut;
  • Transport gratuit pe rutele : din Brașov și din împrejurimi : Brasov, Feldioara, Reconstructia, Rotbav, Maierus, Iaras, Arini, Haghig, Belin, Aita Mare, Aita Medie, Grid, Venetia de jos, Comana de jos, Cuciulata, Hoghiz, Rupea, Rupea Gara, Sanpetru, Bod Sat, Bod Colonie, Halchiu, Ormenis.
  • Raportați această lucrare