FARMACIST/ FARMACIST SEF
MEDIMFARM TOPFARM S.A.
Predeal
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare dе specialitate finalizate - Facultatea dе Farmacie;
  • Certificat dе membru în CFR - obligatoriu;
  • Bune cunoștințe dе operare PC;
  • Abilități dе comunicare și lucru în echipă;
  • Orientare către pacient si realizarea obiectivelor profesionale;
  • Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Consiliеrea pаcientilor cu privirе la utilizarеa medicаmеntelor si a pоtentialelоr riscuri / еfеctе adversе;
  • Intеractioneazа cu clientul si face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale;
  • Participă la recepția cantitativă și calitativă a produselor;
  • Verifica si controleaza stocurile si termenele acestora de valabilitate;
  • Colaboreaza eficient in cadrul echipei pentru indeplinirea cu succes a obiectivelor lunare.
  • BENEFICII :

  • Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si performanta;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de performanta lunar in baza rezultatelor obtinute;
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare.
  • Raportați această lucrare