Manipulant marfa - Chiajna/ Ikea Pallady/ Bolintin Deal
Gebrüder Weiss GmbH
Bucuresti
‎în urmă cu 13 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Seriozitate, atentie crescuta si responsabilitate;
  • Abilitatea dе a lucra in echipa;
  • Studii medii;
  • Cunostinte tehnice in folosirea transpaletei si a scanerului;
  • Experienta anterioara dе lucru in depozit consituie avantaj;
  • Autorizatie ISCIR reprezinta un avantaj.
  • Mobilitate!

    Atribuțiile dumneavoastră

  • Descarca, plaseaza pe linii, aduce dе pe linii si incarca marfurile;
  • Sorteaza si scaneaza marfa;
  • Eticheteaza marfurile;
  • Verifica incarcarea pe autocamionul corect a marfurilor expediate (conform planificarii);
  • Desfasoara in conditii optime operatiunile dе incarcare - descarcare si manipulare a materialelor in si din spatiile dе depozitare si mijloacele dе transport, cu utilajele din dotarea locatiei.
  • Profilul dumneavoastră

  • Oferta noastră

  • Un loc de muncă sigur în cadrul unei întreprinderi viabile din punct de vedere financiar
  • Apartenența la o echipă unită
  • Echipament de lucru de calitate superioară
  • Echipament tehnic modern
  • Sistem de pensie și oferte de servicii medicale
  • Oportunități multiple de perfecționare în timpul programului de lucru
  • Raportați această lucrare