Consilier vanzari - COLIN'S - BUCURESTI,CLUJ, SIBIU, IASI
EROGLU ROMANIA S.R.L.- COLIN'S -
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti pasionat de fashion si vanzari ?

Vino sa faci parte din echipa Colin's !

  • Cu sau fara experienta;
  • Care poseda abilitati de comunicare, initiativa si flexibiliatate.
  • Descrierea jobului

    Reponsabilitati consilier vanzari :

  • Participă la activităţile de pregătire,organizare si prezentare a produselor;
  • Comunicarea si relationarea cu clientii, promovarea produselor;
  • Asigură ordinea produselor şi a magazinului.
  • Oferim :

  • Posibilitatea majorarii salariului de baza, beneficiand de bonus din vanzare;
  • Tichete de masa;
  • Discount 30% in toate magazinele Colin's;
  • Oportunitatea de a participa in programe de dezvoltare in cadrul companiei;
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Sansa de promovare in cadrul companiei.
  • Raportați această lucrare