Tehnician mentenanta
ROECHLING PRECISION COMPONENTS
Pitesti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam pentru echipa din Oarja, judetul Arges, un tehnician mentenanta cu experienta in lucrul cu masini injectie plastic (minim 3 ani), disponibil pentru lucrul in 3 schimburi.

Limba engleza reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

  • Efectuarea zilnica a mentenantei masinilor si echipamentelor din fabrica, asigurand functionarea corespunzatoare a mijloacelor de productie.
  • Efectuarea modificarilor din productie in conformitate cu cerintele si fluxul de productie.
  • Analizarea si rezolvare eventualelor probleme tehnice aparute in procesul de productie.
  • Raportați această lucrare