Reprezentant Medical Prahova si Dambovita
CONFIDENTIAL
Targoviste
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

are abilitati de relationare interpersonala si este interesat sa lucreze atat independent, cat si in echipa; este caracterizat spre integritate, orientat catre rezultate, organizat, energic si cu simt antreprenorial, dispus sa lucreze cu norma intreaga.

Carnetul de conducere este obligatoriu. De asemenea, disponibilitatea de a calatori frecvent in teritoriul alocat.

Descrierea jobului

Obiectivul principal al Reprezentantului Medical este cresterea cererii produselor distribuite de compania noastra pe piata regionala.

Reprezentantul Medical se implica activ in promovarea produselor comercializate de catre companie si ajuta la cresterea numarului de vanzari.

Sarcini si responsabilitati :

  • este responsabil de vizitarea unităților medicale aferente zonei alocate;
  • este responsabil de convingerea profesioniștilor din domeniul medical de performanța produselor și serviciilor companiei, într-o manieră etică;
  • prezinta produsele din portofoliul companiei medicilor si ii convinge pe acestia sa prescrie produsele din portofoliul companiei;
  • este responsabil de dezvoltarea și menținerea relaţiilor de calitate cu profesioniștii din domeniul medical;
  • intocmeste rapoartele solicitate de superiorul ierarhic;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Compania noastra ofera un pachet salarial atragator , corespunzator calificarii si experientei fiecaruia, cat si instrumente de lucru de calitate (masina de companie, telefon mobil, tableta).

    Se ofera bonus motivant corespunzator performatei individuale.

    De asemenea, in cadrul companiei se asigura permanent programe de instruire in vederea dezvoltarii profesionale.

    Raportați această lucrare