Electrician
DAAS International Group
Bucuresti
‎în urmă cu 12 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii de specialitate, de preferinta electrician automatizari;
  • Cunostinte tehnice in domeniile : mecanica, instalatii electrice / frigorifice;
  • Seriozitate, capacitate de a lucra in echipa, de a colabora;
  • Atentie la detalii si atentie distributiva;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate pentru deplasari prelungite in toata tara.

    Descrierea jobului

  • Executa lucrari de instalatii electrice de joasa si medie tensiune;
  • Monteaza paturi de cabluri, canale, pozare cabluri electrice si executa legaturi electrice in panouri electrice si la diverse echipamente (forta si curenti josi);
  • Executa diverse operatiuni specifice montajului din domeniului de activitate (frigotehnie);
  • Verifica echipamentele in functionare din punct de vedere electric;
  • Montaj aparate de control si masura.

    Oferim

  • Lucrul intr-un mediu profesionist si posibilitati de dezvoltare, intr-o companie leader de piata, in ascensiune si apartinand unui grup international puternic;
  • Pachet salarial atractiv si sistem de bonusare a performantei;
  • Posibilitatea de a participa la cursuri de formare profesionala de specialitate.

    Raportați această lucrare