Operatori Programatori CNC Belgia
BVBA LET'S WORK
Brasov
‎în urmă cu 2 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Let’s Work International angajeaza personal cu experienta pentru urmatoarele posturi :

  • operatori / programatori CNC freza si strung;
  • operatori masina indoit.
  • Responsabilitati :

  • urmarirea fluxului de productie;
  • ajustarea programelor pe parcursul fluxului;
  • atentie la detalii, capacitatea de a sesiza defecte pe durata fluxului;
  • pregatirea pieselor si a CNC-ului;
  • cunoasterea materialelor si a uneltelor.
  • Cerinte :

  • experienta in domeniu ( strung sau freza ) ca si operatori si / sau programator;
  • cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
  • permis auto cat. B.
  • Beneficii :

  • contract de muncă semnat si declarat în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.);
  • salariu motivant;
  • formare interna;
  • oportunitati de dezvoltare;
  • asigurare medicala;
  • asigurarea cazarii, contra-cost.
  • suport in limba romana pe toata perioada angajarii, suport in obtinerea actelor.
  • NU SE PERCEP TAXE / COMISIOANE!!!

    Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la 0751 671 473 sau trimite CV-ul pe email letsworkromania gmail.com

    Raportați această lucrare