Operator introducere si validare date
BCR Payments Services SRL
Sibiu
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

ar trebui să prezinte şi bune cunoştinţe PC şi limba engleză la nivel conversaţional.

Descrierea jobului

Responsabilităţile generale includ :

Introducere date, corecţii date, reintroducere date pentru validare, verificarea finală a datelor capturate.

Menţine contact telefonic / e-mail cu unităţile centrale, cu scopul de a soluţiona excepţiile de la fluxul standard.

Iţi oferim :

  • mediu de lucru atractiv
  • salariu fix + salariu variabil + tichete de masă
  • asigurare privată de sănătate
  • oportunitatea unui job în mediul bancar de operaţiuni back-office;
  • Raportați această lucrare