Consilier Service Autocamioane
S.C. Autoklass Center S.R.L.
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne-am dezvoltat impreuna si am devenit unul dintre cei mai importanti dealeri auto Mercedes-Benz din Romania!

Acest job ti se potriveste daca ai :

  • Studii universitare tehnice de preferat in domeniul auto;
  • Experienta in activitatea de service;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel de conversatie;
  • Orientare catre client;
  • Abilitati de negociere si vanzare;
  • Permis de conducere categoria B.
  • Descrierea jobului

    Rolul job-ului : raspunde cererilor primite telefonic sau direct de la clienti, ofera informatii adecvate si programeaza clientii la interventii.

    De asemenea, identifica problemele clientilor si le ofera consultanta in rezolvarea acestora propunand solutii tehnice si evalueaza problemele si estimeaza costurile de reparatie.

    In plus, completeaza fisele de receptie si comenzile de lucru pentru autovehicule si mentine legatura cu clientii si ii informeaza asupra stadiului lucrarilor.

    Beneficii :

  • Pachet salariu atractiv (salariu fix+comision);
  • Cursuri de specialitate inclusiv cursuri de specilitate pentru masini electrice.
  • Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu profesionist si certificat international, la nivelul recunoscut al marcii Mercedes-Benz
  • Raportați această lucrare