Telefonos ügyintéző – Brassó (m/f/d)
Competence Call Center
Strada Nicolae Titulescu 2, 500010 Brașov, Rumänien
5 zile în urmă

Készen állsz arra, hogy haladj a karriereddel?

Ez az álláslehetőség lehetőséget ad arra, hogy támogassa a Brassóban levő cégünk növekedését.

Telefonos ügyintéző Brassó (m / f / d)

Elvárások :

  • magyar nyelv ismerete haladó szint
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • empátia, türelem, problémamegoldó készség, illetve stressztűrő-képesség
  • kimagasló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • szakmai tapasztalat előnyt jelenthet
  • Feladatok :

  • Bejövő hívások kezelése, kimenő hívások indítása
  • ügyfelek tájékoztatása, segítségnyújtás, információadás a cég által forgalmazott termékekről
  • Amit kínálunk :

  • versenyképes fizetés és teljesítményarányos jutalék
  • folyamatos képzés, tréning és minőségellenőrzés
  • előre meghatározott munkaprogram jelenleg részben home-office
  • nemzetközi vállalati háttér
  • fiatal, lendületes és mosolygós csapat
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • magán egészségbiztosítás
  • egyéb előnyök (Bookster, különféle rendezvények, versenyek)
  • Jelentkezz most!

    Csapatunk örömmel válaszol kérdéseidre.

    További információk : TELUS International.

    Rólunk : szenvedélyünk a minőségi ügyintézés a Competence Call Center összeolvadt a Telus International válalattal. A cég több mint 50 nyelven biztosítja a magas színvonalú munkát nemzetközi és jól ismert partnerek számára.

    Raportați această lucrare
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Email-ul meu
    Continuă
    Formular